play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Rikthehet Jehona Sopi, sjell këngën e re “A na i more”

today24/01/2023

Background
share close

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Jehona Sopi, është rikthyer me këngë të re.

“A na i more” titullohet projekti i radhës i artistes, të cilin e ka sjell të kompletuar edhe me videoklip.

Me një tekst të ndjerë të shkruar nga Aida Baraku dhe muzikë të Armend Rexhepagiqit, kjo këngë besohet se do të pritet mirë edhe nga publiku.

Orkestrimin e projektit e ka bërë Fatjon Miftari me video të realizuar nga Berat Hasani.

Të shumta kanë qenë komplimentet që Sopi mori pak pas lansimit, duke qenë se mbetet akoma e preferuar për këngët që ka sjell ndër vite.

Foto: Screenshot/YouTube

Pavarësisht kohës dhe ndryshimeve në treg, ajo i ka qëndruar besnike stilit të saj muzikor që nga fillimi i karrierës.

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Shëndetsi

Konsumimi i rregullt i këtij ushqimi mund të zvogëlojë rrezikun e disa sëmundjeve

Konsumimi i rregullt i djathit redukton problemet e zemrës, presionin e lartë të gjakut dhe diabetin. Dashamirët e djathit kanë 38 për qind më pak gjasa të vuajnë nga dështimi i zemrës, sesa ata që e shmangin atë. Presioni i tyre i lartë i gjakut ulet me një të tretën, ndërsa rreziku i diabetit tip 2 është më shumë se i përgjysmuar. Ekspertët thonë se derisa yndyra në djathë mund […]

today24/01/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%