play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

Indi, lind foshnja me 4 këmbë dhe 4 duar

today19/01/2022

Background
share close

Një ngjarje e pabesueshme ka shkaktuar tronditje në të gjithë Indinë pasi në lindje të vendit një foshnjë ka lindur me katër krahë dhe katër këmbë.

I porsalinduri është kthyer në një pol tërheqës për mijëra njerëz që shkojnë për ta adhuruar dhe madje e konsiderojnë atë si një rimishërim të Zotit që erdhi në Tokë për të shpëtuar vendin.

Foshnja ka lindur në spitalin e qytetit Sardar dhe sipas mjekëve është një bashkim i papërsosur siamez.

Vlen të theksohet se nëna e fëmijës është përballur me probleme të shumta gjatë shtatzënisë së foshnjës ndërsa nuk dihet as seksi i tij pasi organet gjenitale nuk janë formuar.

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Kuriozitete

Ky është ishulli më i vogël i banuar në botë

Quhet ”Just Room Enough Island” ishulli privat më i vogël në botë i banuar, shkruan faqja today.it. Është një ishull, pjesë e arkipelagut ”Thousand Islands”, një konglomerat prej afro 2 000 ishujsh të grupuar në lumin San Lorenzo, midis shteteve të Ontarios dhe Nju Jorkut. Më parë, rekordin e mbante ”Bishop Rock”, një far i vetmuar jo shumë larg nga Ishujt Scilly në Angli. Megjithatë, në vitin 1982, fari u […]

today19/01/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%