play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

MUSIC BOX

Me Erzën

Background
share close
E Hënë 10:00 13:00
E Martë 10:00 13:00
E Mërkurë 10:00 12:00
E Enjte 10:00 13:00
E Premte 10:00 13:00

“Music Box” është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore, një emision i cili

mban gjallë këngët që dikur kanë bërë epokë dhe promovon publikimet më të reja muzikore në mbarë botën.

Mund të dëgjoni çdo ditë mbi klasifikimet më të rëndësishme botërore dhe të rejat e fundit mbi botën e kinemasë dhe aktiviteteve kulturore në vend.

Nga  Erëza Hoti


Rate it
0%