play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Background
share close
E Hënë 07:00 trending_flat 10:00
E Martë 07:00 trending_flat 10:00
E Mërkurë 07:00 trending_flat 10:00
E Enjte 07:00 trending_flat 10:00
E Premte 07:00 trending_flat 10:00

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojërat telefonike.

“Klubi i mëngjesit” bëhet shoqëruesi gazmor i çdo mëngjesi për dëgjuesit, brenda dhe jashtë Kosovës.

Nga Genta, Genti dhe Liridona

 

 

 

Podcast:


KLUBI I MËNGJESIT events


Sorry, there is nothing for the moment.

Rate it
0%