play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM SHQIPËRI

 • cover play_arrow

  LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Një francez thyen rekord në ecjen mbi litar

Kuriozitete

Një francez thyen rekord në ecjen mbi litar

Një francez, Nathan Paulin, të martën e vendosi një rekord të ri botëror, kur bëri 2.2 kilometra ecje në Mont Saint-Michael mbi një litar i cili ishte i vendosur mes një vinçi dhe kishës së famshme që gjendet në ishull, deklarohen nga ekipi i tij. Siç bëhet e ditur, 28-vjeçari Paulin, kërceu nga litari pak metra pa arritur në cak për arsye sigurie, thanë shoqëruesit e tij, transmeton Telegrafi. “Ai […]

ZRRE i reagon Avokatit të Popullit: Ditëve në vijim do të hartojmë një raport më të detajuar lidhur me vlerësimin e opinionit tuaj

Aktualitet

ZRRE i reagon Avokatit të Popullit: Ditëve në vijim do të hartojmë një raport më të detajuar lidhur me vlerësimin e opinionit tuaj

Zyra e Rregullatorit të Energjisë ka reaguar ndaj Avokatit të Popullit, institucion ky që më 23 maj me anë të një reagimi publik ka thënë se vendimi i ZRRE-së për përcaktimin e strukturës tarifore ishte diskriminues. Në komunikatën për media, ZRRE thotë se Avokati i Popullit nuk ka ofruar ndonjë koment si mundësi e dhënë për të kontribuar në cilësinë e këtij procesi. Po ashtu, ZRRE njofton se ditëve në […]

Serbia vazhdon të varet nga gazi rus, çmimi dhe sasia ende të pasigurta

Bota

Serbia vazhdon të varet nga gazi rus, çmimi dhe sasia ende të pasigurta

Varësia është fjala që përshkruan më së miri situatën aktuale në Serbi për sektorin e energjisë. Negociatat për çmimin dhe sasinë e gazit që Serbia duhet të marrë nga Rusia janë ende të pasigurta, ndërsa bisedimet mes Vladimir Putin dhe Aleksandar Vuçiq janë në pritje. Kjo javë u shpall si çelësi për zgjidhjen e dilemës energjetike se, a do të ketë Serbia gaz dhe me çfarë çmimi? Edhe pse Vuçiq […]

Aurela Gaçe njofton se po pauzon nga muzika pas problemeve me kordat e zërit

Show Biz

Aurela Gaçe njofton se po pauzon nga muzika pas problemeve me kordat e zërit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe ka bërë me dije se do të qëndrojë për pak kohë larg muzikës për shkak të një problemi me kordat e zërit. Kështu ka bërë të ditur artistja përmes një video në Instagram, në të cilën zbuloi se pas konsultimit me mjekë dhe trajner të zërit është këshilluar që të marrë një pushim nga profesioni që e ushtron prej vitesh. Tutje, Aurela u shpreh […]

Drita përballet me Llapin, sonte zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës

Sport

Drita përballet me Llapin, sonte zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës

Edicioni 2021/22 në futbollin kosovar do të përmbyllet me finalen e Kupës së Kosovës që do të zhvillohet sonte në kryeqytet. Drita dhe Llapi janë dy skuadrat finaliste që do ta diskutojnë çështjen e fituesit në këtë finale. Gjilanasit vijnë në finale pas një kohe të gjatë, ku për herë të fundit ishin në edicionin 2015/16 dhe pësuan humbje nga Prishtina. Në anën tjetër Llapi është fituesi në fuqi i […]

SHKARKO APP

TANI ON-AIR

LAJME
HIGH TECH TIME
Sorry, there is nothing for the moment.
GUINNESS
Sorry, there is nothing for the moment.
CLUB GOES TO HOLLYWOOD
Sorry, there is nothing for the moment.
CLUB FM TOP 5
 • Chart track

  1

  1

  Green Green Grass

  George Ezra

 • Chart track

  2

  2

  EYES DON'T LIE

  TONES AND I

 • Chart track

  3

  3

  Words

  Alesso feat. Zara Larsson

 • Chart track

  4

  4

  About Damn Time

  Lizzo

 • Chart track

  5

  5

  When You're Gone

  Shawn Mendes

fUNDJAVA BIG

KËTË FUNDJAVË ÇDO 20 MINUTA ME:

 • Chart track

  1

  They Don’t Care About Us

  Michael Jackson

 • Chart track

  2

  Thriller

  Michael Jackson

 • Chart track

  3

  Bad

  Michael Jackson

power play

KENGA ME TRANSMETUAR E JAVES

 • Chart track

  1

  Borderline

  Bob Sinclar, Nyv

PROGRAMI

Select arrow_drop_down

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

MR. FITTZ, GENTIANË & LIRIDONA

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Gent Rashiti

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

Nga Erëza Hoti

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

MR. FITTZ, GENTIANË & LIRIDONA

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Gent Rashiti

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

Nga Erëza Hoti

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

MR. FITTZ, GENTIANË & LIRIDONA

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 12:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Gent Rashiti

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

Nga Erëza Hoti

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

MR. FITTZ, GENTIANË & LIRIDONA

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Gent Rashiti

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

Nga Erëza Hoti

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

MR. FITTZ, GENTIANË & LIRIDONA

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Gent Rashiti

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

Nga Erëza Hoti

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

FUNDJAVA BIG

05:00 - 09:00

more_vert

FUNDJAVA BIG

Çdo 20 Minuta Nga Orgesa Zaimi

Çdo fundjavë i është dedikuar një artisti të madh ose një grupi të njohur.

close

Programi

FUNDJAVA BIG

12:00 - 21:00

more_vert

FUNDJAVA BIG

Çdo 20 Minuta Nga Orgesa Zaimi

Çdo fundjavë i është dedikuar një artisti të madh ose një grupi të njohur.

close

Programi

FUNDJAVA BIG

05:00 - 21:00

more_vert

FUNDJAVA BIG

Çdo 20 Minuta Nga Orgesa Zaimi

Çdo fundjavë i është dedikuar një artisti të madh ose një grupi të njohur.

close

Programi

AFTERHOURS

00:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

STAFI

Audio Production

Gent Rashiti

Gent Rashiti vjen në ClubFMKosova me emisionin “MusicBox”. Genti ka studiuar për gazetari në Fakultetin Filologjik të Prishtinës, ndërkaq e ka zhvilluar këtë profesion për 5 vite në Radio

Dj

Bledi Tola

Bledi Tola me radio dhe television merret që nga viti 1999. Ka punuar në postproduksion, teknik transmetimi.

Radio Host

Vjosa Abazi

Vjosa Abazi ka përfunduar Fakultetin e Arteve, dega Aktrim në Universitetin e Prishtinës, është në përfundim të studimeve master – Regji filmi

Radio Host

Amir Mjeku

Amir Mjeku si fëmijë ka shprehur interesim për media. Prandaj, që nga shkolla fillore nisi të angazhohej në emisionet për fëmijë në RTK, si prezantues. Ndërsa, profesionalisht si 19-vjeçar ka nisur punën në KTV, duke qenë gazetar, prezatues e autor emisionesh. Ka studiuar në Universitetin e Prishtinës, dega e Gazetarisë.

Gazetare

XHEJLANE KAÇIU

Xhejlane Kaçiu pas përfundimit të studimeve në fakultetin e Filologjisë, në degën Gjuhë dhe Letërsi Shqipe, punoi për dy vite si gazetare dhe moderatore në radio.

DISA NGA PARTNERËT TANË
0%