play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM SHQIPËRI

 • cover play_arrow

  LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

“Zbulohet” Amfiteatri i Durrësit, arkeologë vendas e të huaj nisin gërmimet

Art dhe Kulturë

“Zbulohet” Amfiteatri i Durrësit, arkeologë vendas e të huaj nisin gërmimet

Në Durrës ka nisur puna për zbulimin e plotë të Amfiteatrit. Kërkimet po zhvillohen nga arkeologë të specializuar vendas dhe të huaj. Drejtori i qendrës muzeore në Durrës, Alban Ramohitaj, sqaron se çfarë synohet të zbulohet nëpërmjet këtij projekti. “Ne sapo kemi nisur punimet do të shohim se çfarë do të na tregojnë mostrat që kemi mbledhur”, deklaroi Alban Ramohitaj. Aktualisht nga grupet e arkeologëve janë duke u kryer sondazhe […]

Llapi dhe Ballkani dënohen nga FFK-ja

Sport

Llapi dhe Ballkani dënohen nga FFK-ja

Për 90 minuta “Zahir Pajaziti” ushtoi nga atmosfera e krijuar prej “Legjendave” dhe “Xhebrailave”. Bile edhe ndeshja ishte e zjarrtë pasi në mënyrë dramatike takimin e kishte fituar Llapi 3-2 kundër Ballkanit në kuadër të javës së 25-të në Superligën e Kosovës në futboll. Por jo gjithçka shkoj mirë pasi ndeshja u mbyll. “Xhebrailat” dëmtuan një numër të madh të karrigeve në stadiumin “Zahir Pajaziti”. Gjendja mes dy tifozërisë eskaloi […]

Çfarë është dhe si ta mposhtim lodhjen pranverore

Shëndetsi

Çfarë është dhe si ta mposhtim lodhjen pranverore

Fundi i dimrit nënkupton jo vetëm zgjimin e natyrës, por edhe ‘zgjimin’ e organizmit të njeriut. Trupi duhet të rregullojë disa procese fiziologjike dhe të reagojë ndaj ndryshimit të kushteve të mjedisit dhe mënyrës së jetesës. Me fillimin e pranverës shumica e njerëzve ndihen më të lodhur se në periudhat e tjera të vitit, transmeton rtsh.al. Si lind lodhja pranverore – Lodhja e pranverës lind si një reagim i organizmit […]

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri dedikuar bashkëshortes Nicola Pletz

Show Biz

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri dedikuar bashkëshortes Nicola Pletz

Brooklyn Beckham zbuloi një tjetër tatuazh për nder të gruas së tij Nicola Peltz teksa u shfaq në “The Jennifer Hudson Show” të mërkurën (22 mars). Djali 24-vjeçar i futbollistit David Beckham dhe ish-yllit të “Spice Girl”, Victoria Beckham hoqi xhupin e tij për të treguar tatuazhin e tij të fundit – një portret të madh të Nicola, në krahun e tij. Kuzhinieri aspirues zbuloi gjithashtu se ai ka ‘ndërmjet […]

UEFA hap një dosje për Barcelonën për rastin Negreira!

Sport

UEFA hap një dosje për Barcelonën për rastin Negreira!

UEFA ka konsideruar se ka argumente të mjaftueshme për një shkelje të mundshme të rregulloreve. Prandaj, ata konsiderojnë se ka një çështje dhe vazhdojnë me hapjen e dosjes për të kryer një hetim për rastin Negreira. Në përputhje me nenin 31(4) të Rregullores Disiplinore të UEFA-s, inspektorët janë caktuar për të kryer një hetim për një shkelje të mundshme të kuadrit ligjor të UEFA-s nga Barcelona në lidhje me të […]

SHKARKO APP

TANI ON-AIR
LAJME
HIGH TECH TIME
Sorry, there is nothing for the moment.
GUINNESS
Sorry, there is nothing for the moment.
CLUB GOES TO HOLLYWOOD
Sorry, there is nothing for the moment.
CLUB FM TOP 5
 • Chart track

  1

  1

  Tatoo

  Loreen

 • Chart track

  2

  2

  Living in the haze

  Milky Chance

 • Chart track

  3

  1

  HEART WANTS WHAT IT WANTS

  BEBE REXHA

 • Chart track

  4

  4

  Ghosts again

  Depeche Mode

 • Chart track

  5

  5

  Bad Blood

  Kayma

fUNDJAVA BIG

KËTË FUNDJAVË ÇDO 20 MINUTA ME:

 • Chart track

  1

  The Chamber

  Lenny Kravitz

 • Chart track

  2

  I belong to you

  Lenny Kravitz

 • Chart track

  3

  It Ain't Over 'til It's Over

  Lenny Kravitz

power play

KENGA ME TRANSMETUAR E JAVES

 • Chart track

  1

  Miracle

  Calvin Harris Ellie Goulding

PROGRAMI

Select arrow_drop_down

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Erzën

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

MIX ne ClubFM

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Erzën

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

MIX ne ClubFM

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 12:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Erzën

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

MIX ne ClubFM

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Erzën

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

MIX ne ClubFM

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

AFTERHOURS

21:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close
Now playing

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

07:00 - 10:00

more_vert

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

close

Programi

MUSIC BOX

10:00 - 13:00

more_vert

MUSIC BOX

Me Erzën

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore.

close

Programi

MIX

18:00 - 21:00

more_vert

MIX

MIX ne ClubFM

Per tri ore E Hënë – E Premte Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

close

Programi

FUNDJAVA BIG

05:00 - 09:00

more_vert

FUNDJAVA BIG

Çdo 20 Minuta Nga Orgesa Zaimi

Çdo fundjavë i është dedikuar një artisti të madh ose një grupi të njohur.

close

Programi

FUNDJAVA BIG

12:00 - 21:00

more_vert

FUNDJAVA BIG

Çdo 20 Minuta Nga Orgesa Zaimi

Çdo fundjavë i është dedikuar një artisti të madh ose një grupi të njohur.

close

Programi

FUNDJAVA BIG

05:00 - 21:00

more_vert

FUNDJAVA BIG

Çdo 20 Minuta Nga Orgesa Zaimi

Çdo fundjavë i është dedikuar një artisti të madh ose një grupi të njohur.

close

Programi

AFTERHOURS

00:00 - 05:00

more_vert

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.

close

STAFI

Dj

Bledi Tola

Bledi Tola me radio dhe television merret që nga viti 1999. Ka punuar në postproduksion, teknik transmetimi.

Radio Host

Vjosa Abazi

Vjosa Abazi ka përfunduar Fakultetin e Arteve, dega Aktrim në Universitetin e Prishtinës, është në përfundim të studimeve master – Regji filmi

Radio Host

Amir Mjeku

Amir Mjeku si fëmijë ka shprehur interesim për media. Prandaj, që nga shkolla fillore nisi të angazhohej në emisionet për fëmijë në RTK, si prezantues. Ndërsa, profesionalisht si 19-vjeçar ka nisur punën në KTV, duke qenë gazetar, prezatues e autor emisionesh. Ka studiuar në Universitetin e Prishtinës, dega e Gazetarisë.

Gazetare

XHEJLANE KAÇIU

Xhejlane Kaçiu pas përfundimit të studimeve në fakultetin e Filologjisë, në degën Gjuhë dhe Letërsi Shqipe, punoi për dy vite si gazetare dhe moderatore në radio.

DISA NGA PARTNERËT TANË
0%