play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sociale

Macja shpëton mrekullisht pas gjysmë ore larjeje në lavatriçe

today18/01/2022

Background
share close

Jo më kot thuhet se macet kanë nëntë jetë. Macja e quajtur Brosha është një dëshmi e këtij pretendimi. Kafsha shtëpiake kaloi plot 30 minuta në lavatriçe para se pronarët ta nxirrnin jashtë. Ajo fle zakonisht në kazanin e makinerisë dhe pronarja nuk e vuri re që ndodhej brenda.

Ndezi lavatriçen dhe u rrotullua për 30 minuta. Më pas, e dërguan te mjeku veteriner, i cili konstatoi se nuk kishte pasoja. Veterineri tha se ishte në shok, nuk mund të hapte sytë dhe se nga goja i vinte erë detergjenti. Pas terapisë dhe analizave, kafsha ndihet mirë.

https://www.facebook.com/watch/?v=349686256994732

 

 

 

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Show Biz

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy është shtyrë për shkak të Omicron

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy është shtyrë për 3 Prill në Las Vegas. Eventi ishte planifikuar për në 31 Janar në Los Angeles, por u shty për shkak të përhapjes masive të variantit Omicron. “Ne jemi të ngazëllyer për të marrë GRAMMY në Las Vegas për herë të parë dhe për të organizuar një shfaqje të klasit botëror,” tha Harvey Mason Jr., CEO i Akademisë së Regjistrimit. Komediani Trevor […]

today19/01/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%