play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

CLUB FM PODCASTS

MAKINË ME 2 TIMONË

today07/01/2022

Background
share close

Në dukje është si makinat e tjera, po ka vërtetë dy timonë, pra dy shoferë që e ngasin, madje të dy njëkohësisht…Taulanti dhe Vjosa me batutat, ironinë dhe cinizmin e tyre “beninj” heqin monotoninë e orëve të pasdites kryesisht dëgjuesve që kthehen nga puna. 

Programi është tërësisht ndërveprues, dëgjuesit kanë prioritet absolut.

Taulanti dhe Vjosa kthehen më energjikë se kurrë 🌞për t’ju shoqëruar gjatë pasditeve tuaja nga e hëna në të premte 15:00-18:00  

 

Podcast:


CLUB FM PODCASTS

Rate it
0%