play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Uncategorized

Pse duhet konsumuar kërpudha gjatë dimrit?

today17/03/2023

Background
share close

Rezervoni këtë dimër për ‘kërpudha’.

Disa studime kanë gjetur se kërpudhat përmbajnë antiviruse që ju forcojnë për të luftuar gripin.

Kjo për shkak të asaj që këto kërpudha përmbajnë një lloj karbohidrates që përmban glukanë.

Për shkak se çdo kërpudhë e ndryshme përmban antiviruse të ndryshme, shtoni llojet e tyre në shujtat e juaja që të luftoni gripin në kohët e ftohta.

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Shëndetsi

Pesë këshilla kryesore që të ndaloni gërhitjen

Të gjithë e dimë atë tingullin e bezdisshëm që na ndërpret gjumin gjatë natës. Qoftë ne që gërhisim, qoftë dikush që fle pranë nesh, rezultati janë netë të shqetësuara, me një person që zgjon tjetrin për shkak të gërhitjes. Strategjitë kryesore për të luftuar gërhitjen janë përdorimi i jastëkëve shtesë, pirja e ujit para gjumit dhe vendosja e një topi tenisi në pizhame për t’ju ndaluar të shtriheni në shpinë. […]

today17/03/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%