play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Background
share close
E Hënë 21:00 05:00
E Martë 21:00 05:00
E Mërkurë 21:00 05:00
E Enjte 21:00 05:00
E Diel 00:00 05:00

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura.


Rate it
0%