play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

FUNDJAVA BIG

Çdo 20 Minuta Nga Orgesa Zaimi

Background
share close
E Shtunë 05:00 09:00
E Shtunë 12:00 21:00
E Diel 05:00 21:00

Çdo fundjavë i është dedikuar një artisti të madh ose një grupi të njohur.

Këngë nga artisti do të luhen çdo 20 minuta, duke u shoqëruar me informacione rreth jetës dhe krijimtarisë së artistit.

Nga Orgesa Zaimi


FUNDJAVA BIG crew

Rate it
0%