play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Presidentja pritet në audiencë te Papa Françesku, deklarohet për takimin

today23/01/2023

Background
share close

Presidentja e vendit Vjosa Osmani njofton se bashkë me bashkëshortin e saj është pritur në audiencë private nga Papa Françesku në Selinë e Shenjtë.

Presidentja Osmani thotë se thellimi i mëtejmë i raporteve me Vatikanin dhe zgjerimi i bashkëpunimit në shumë fusha janë “orientimi ynë i përbashkët”.

“Synimi i Kosovës për njohje nga Vatikani kontribuon në këtë drejtim dhe në avancimin e mëtejmë të raporteve tona shekullore”, shkruan ajo ndër të tjera.

Postimi i saj i plotë:

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Kuriozitete

Studimet tregojnë pse disa njerëz nuk e dallojnë dot të majtën nga e djathta

Mund të duket si një gabim pothuajse fëminor, por një numër befasues i të rriturve ngatërrojnë të majtën nga e djathta dhe shkencëtarët sapo kanë filluar të kuptojnë pse. Sipas një studimi të fundit, rreth një në gjashtë persona luftojnë me dallimin se cila është dora e majtë dhe cila është e djathta. Edhe për ata që besojnë se nuk kanë probleme, shpërqendrimet si zhurma e ambientit ose nevoja për […]

today23/01/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%