play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Për tri orë u mblodhën afro 500 mijë euro për familjet që pësuan nga vërshimet

today27/01/2023

Background
share close

Për tri orë janë mbledhur afro 500 mijë euro vetëm nga telefonatat e qytetarëve e bizneseve, që janë bërë pjesë e iniciativës për t’i ndihmuar familjet që pësuan nga vërshimet, raporton televizioni publik.

Shumë artistë e figura publike, i janë bashkuar mbrëmjes humanitare, “𝐁𝐚𝐬𝐡𝐤ë 𝐢𝐚 𝐝𝐚𝐥𝐢𝐦”.

Këtu nuk janë llogaritur transaksionet bankare dhe format e tjera të donacioneve, por vetëm ato që janë regjistruar përmes telefonatave.

Ky organizim po transmetohet drejtpërdrejt në T7, RTK dhe Klan Kosova.

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Show Biz

Bebe Rexha takohet me grimerin e Kim Kardashianit – Mario Dedivanoviç

Marka “Makeup by Mario” e shqiptarit Mario Dedivanoviç ka marrë kapitalin e parë jashtë, duke siguruar një investim të vogël prej 40 milionë dollarësh nga “Provenance” dhe “Silas Capital”, të cilat e kanë vlerësuar markën e makijazhit në mbi 200 milionë dollarë. Mario Dedivanoviç, një ish-anëtar i grupit të “Sephora”, lansoi markën e tij të kozmetikës me emrin “Alicia Valencia”, tani presidentja globale e markës, në tetor 2020. Marka u […]

today26/01/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%