play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

MAKINË ME 2 TIMONË

Taulant Qenaj & Vjosa Abazi

Background
share close
E Hënë 15:00 18:00
E Martë 15:00 18:00
E Mërkurë 15:00 18:00
E Enjte 15:00 18:00
E Premte 15:00 18:00

Në dukje është si makinat e tjera, po ka vërtetë dy timonë, pra dy shoferë që e ngasin, madje të dy njëkohësisht…Taulanti dhe Vjosa me batutat, ironinë dhe cinizmin e tyre “beninj” heqin monotoninë e orëve të pasdites kryesisht dëgjuesve që kthehen nga puna. 

Programi është tërësisht ndërveprues, dëgjuesit kanë prioritet absolut.

Taulanti dhe Vjosa kthehen më energjikë se kurrë 🌞për t’ju shoqëruar gjatë pasditeve tuaja nga e hëna në të premte 15:00-18:00  

PODCAST

KY PROGRAM MUNDESOHET nga

MAKINË ME 2 TIMONË crew


Radio Host

Vjosa Abazi

Vjosa Abazi ka përfunduar Fakultetin e Arteve, dega Aktrim në Universitetin e Prishtinës, është në përfundim të studimeve master – Regji filmi
Rate it
0%