play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Pas dy dekadash, Victoria zbulon detaje nga martesa e saj me David Beckham

today30/12/2022

Background
share close

Është konsideruar si një nga dasmat më ikonike të dekadave të fundit, por Victoria Beckham këmbëngul se martesa e saj me bashkëshortin David ishte shumë më intime nga sa duket. “Unë mendoj se media e bëri dasmën shumë më të madhe se sa ishte në të vërtetë, ” tha stilistja për The Business of Fashion.

Ata u martua në një ceremoni të paharrueshme të mbajtur në Kështjellën Luttrellstown në Irlandë, me dy frone të artë ku çifti u ul gjatë gjithë dasmës. Por Bekcham tani thotë se ngjarja ishte një çështje shumë më intime sesa dukej nga brenda. “Ndonjëherë humori im tenton të më futë në telashe, por dasma nuk ishte aq e madhe sa të gjithë e parashikuan të ishte,” tha ajo, duke shtuar se nuk ishte mjaft e përgatitur për publicitetin e shfrenuar që do të pasonte më pas.

“Nuk mendoj se e kuptova kur takova Davidin se si do të përfundonim”, shtoi ajo. “Kudo që shkuam na ndiqnin fansat dhe paparacët dhe flisnim me të gjatë gjithë kohës”.

Shumë shpejt thanë se marrëdhënia e tyre ishte një marifet PR. Por më shumë se dy dekada më vonë, dyshja janë ende të dashur. Së fundmi, Victoria i ka dedikuar bashkëshortit të saj një postim të ëmbël në Instagram, në të cilin: “Gjithçka që dua për Krishtlindje është David Beckham”./abcnews.al

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Shëndetsi

Pesë problemet shëndetësore që mund t’i zgjidhni duke qarë

Në të kaluarën, e qara konsiderohej një shenjë dobësie, por sot është e qartë se të lëshosh emocionet e tua është e shëndetshme Hulumtimet tregojnë se gratë në Shtetet e Bashkuara qajnë mesatarisht 3.5 herë në muaj, ndërsa numri për burrat është pak më i ulët dhe arrin në 1.9 herë, sipas Harvard Health. Shifra të ngjashme ka edhe për pjesën tjetër të botës dhe sipas të dhënave të YouGov, […]

today30/12/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%