play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Kylie Jenner kritikohet për paraqitjen me kokën e luanit në fustanin e saj në Javën e Modës në Paris

today23/01/2023

Background
share close

Fansat e Kylie Jenner kanë qenë të zëshëm duke komentuar paraqitjen e fundit të Kylie Jennerit.

Ylli i famshëm, 25-vjeçe, mori pjesë në shfaqjen e Schiaparelli të së hënës gjatë Javës së Modës në Paris, e veshur me një fustan kadifeje të zi, bashkangjitur me një kokë luani – një pamje nga koleksioni i ri që ende nuk kishte dalë në publik.

“E bukura dhe bisha”, shkroi zeshkania krahas disa fotografive që ndau me këtë pamje në Instagram.

Por, ndjekësit e saj duket se nuk e pëlqyen këtë modë të re të Jennerit me kokën e luanit para.

“Por pse. Pse ta imitojmë këtë. Imazhet janë shqetësuese”, tha një përdorues i rrjeteve sociale.

“Përse keni vënë kokën e një kafshe në fustan? Nuk ka kuptim për mua”, tha një tjetër.
“Mbreti i xhunglës nuk është një deklaratë e modës”, vazhdoi një fans i tretë.

Të tjerë e përshkruan veshjen e Jennerit të frymëzuar nga jeta e egër si “të tmerrshme”, “qesharake” dhe “një nga gabimet e saj më të këqija të modës të të gjitha kohërave”.

Një version pothuajse identik i stilit të denjë u modelua nga Irina Shayk në sfilatën e Schiaparelli; Sipas shënimeve të shfaqjes, drejtori kreativ i shtëpisë, Daniel Roseberry, mori frymëzim nga “Inferno” e Dantes këtë sezon.

Roseberry riimagjinoi tre bishat që shfaqen në poemë – leopardin (që përfaqëson epshin), luanin (krenarinë) dhe ujkun (lakminë). /Telegrafi/

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Art dhe Kulturë

Me regji të Fadil Hysaj, “Fausti” ngjitet sot në skenë

Një koproduksion mes Teatrit Kombëtar të Kosovës, Teatrit të Qytetit të Gjilanit dhe atij të Prizrenit “Bekim Fehmiu”, do të shihet sonte në skenë kur edhe jepet premiera e parë për këtë vit “Fausti”, shkruan KultPlus. Me regji të Fadil Hysaj, “Fausti” do të jetë premiera në “Talian e Flakës” në Teatrin e Qytetit të Gjilanit, sonte me fillim nga ora 20:00. Pasi Fausti kupton se ka shpenzuar jetën në […]

today23/01/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%