play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Fahredin Spahija me ekspozitë personale në Galerinë e Arteve të Gjilanit

today15/05/2024

Background
share close

Fotografi Fahredin Spahija do të prezantohet me ekspozitë personale në Galerinë e Arteve në Gjilan, shkruan KultPlus.

“Unë, ti dhe diçka në mes” është ekspozita që do të prezantohet para publikut gjilanas, dhe në të njëjtën kohë, fotografi do të dhurojë për të pranishmit edhe librin e tij të parë “Përtej”, që në të njëjtën kohë është edhe libri i parë i fotografit.

Më poshtë KultPlus ju sjell njoftimin e plotë të fotografit Spahija.

Nesër në Galerinë e Arteve të Gjilanit, me 16 maj, në orën 19.00, hapet ekspozita ime personale “Unë, ti dhe diçka në mes” që ka karakter retrospektiv të një pune 26 vjeçare në projektin fotografik “Përtej”. Veç ekspozitës, ju që keni kohë dhe mundësi të vini, do ta keni edhe librin tim të parë “Përtej”, si dhuratë nga unë…

Mirëardhshi!/ KultPlus.com

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Similar posts

Aktualitet

Ja çfarë i bën trupit një filxhan kafe minutë pas minute

Për shumë prej nesh, kafeja e mëngjesit është një pjesë thelbësore e ritualit tonë të përditshëm. Por a keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh saktësisht në trupin tuaj pas gllënjkës së parë? Ekspertët dhanë përgjigjen për këtë pyetje. Në dhjetë minutat e para Kafeja fillon të veprojë dhjetë minuta pas […]

today30/05/2024

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%