play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

E ardhmja e “Baby Reindeer” ‘konfirmohet’, pasi fansat e dramës hit të Netflix u lutën për serinë e dytë

today14/05/2024

Background
share close

E ardhmja e “Baby Reindeer” e Richard Gadd është ‘konfirmuar’ pasi fansat u lutën për një seri të dytë.

Seriali u lançua në Netflix me pak bujë, por ka shpërthyer në transmetues, duke grumbulluar gati 54 milion shikime që nga debutimi më 11 prill.

Por burimet i kanë thënë tani “The Sun” ‘nuk ka plane’ për një serial pasues, pavarësisht kërkesës së madhe për të.

Një burim shpjegoi: “Nuk ka plane për të rikthyer “Baby Reindeer” për më shumë, ose që Richard të adresojë intervistën e Fionës në çdo vazhdim.

“Ai e ka ndarë historinë e tij dhe nuk ka asgjë më shumë për të shtuar në atë që është përfshirë tashmë në serial.”

“Richard është i zënë duke punuar në projekte të reja – këtë herë jo të bazuar në jetën e tij.”

Kjo vjen pasi Richard zbuloi një temë për të cilën ai refuzon të flasë më në lidhje me serialin hit të Netflix.

Aktori 35-vjeçar kohët e fundit foli për suksesin e serialit të tij të kufizuar të vlerësuar nga kritikët, të cilin ai e shkroi dhe luajti në lidhje me përvojat e tij reale, traumatike.

Ai shpjegoi se identitetet e jetës reale të personazheve të tij në serinë e tij të kufizuar të vlerësuar nga kritika është diçka për të cilën ai nuk dëshiron të flasë përsëri. /Telegrafi/

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Similar posts

Aktualitet

Ja çfarë i bën trupit një filxhan kafe minutë pas minute

Për shumë prej nesh, kafeja e mëngjesit është një pjesë thelbësore e ritualit tonë të përditshëm. Por a keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh saktësisht në trupin tuaj pas gllënjkës së parë? Ekspertët dhanë përgjigjen për këtë pyetje. Në dhjetë minutat e para Kafeja fillon të veprojë dhjetë minuta pas […]

today30/05/2024

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%