play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Dua Lipa bashkëprezantuese e “Met Gala”

today24/01/2023

Background
share close

Dua Lipa, Penélope Cruz, Michaela Coel dhe Roger Federer, janë prezantuesit e Met Gala për vitin 2023.

Ka qenë revista prestigjioze “Vogue” që ka zbuluar personazhet mikpritës të kësaj mbrwmjeje të rëndësishme bamirësie.

Këtë e ka konfirmuar më vonë edhe artistja shqiptare në profilin e saj të Instagramit duke shkruar se është e emocionuar që të njoftojë se është një nga bashkëprezantuesit e Met Gala 2023.

Ngjarja e modës që vjen si traditë çdo të hënë të para të muajit maj këtë edicion ka si temë një linjë të bukurisë që i bën homazh një prej ikonave të modës që u nda nga jeta Kar lLagerfeld dhe deri më tani është zbuluar edhe ekspozita e kuruar nga bashkëpunëtorja e Lagerfeld, Amanda Harlech, ku do të paraqiten 150 punime e projekte të këtij emri të madhtë botës së modës.

Written by: ClubFm Kosova

Rate it

Previous post

Aktualitet

Ambasada britanike në Kosovë jep lajm të rëndësishëm për aplikuesit e vizave turistike

Ambasada britanike në Kosovë ka bërë të ditur se koha e pritjes së vendimit për vizat standarde të vizitorëve është kthyer në standardin normal të shërbimit prej 15 ditësh pune. Sipas kësaj, vendimi për marrjen ose jo të vizës britanike merret brenda tri javësh, nga dita e dorëzimit të dokumenteve në Qendrën e Aplikimit për Viza (VAC). “Ju lutemi sigurohuni që të aplikoni mjaft përpara datës së planifikuar të udhëtimit. […]

today24/01/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%