play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Dj

1 Result / Page 1 of 1

Background

Dj

Bledi Tola

Bledi Tola me radio dhe television merret që nga viti 1999. Ka punuar në postproduksion, teknik transmetimi.

0%