play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Radio Host

Erëza Hoti

Background

Programi

MIX

MIX ne ClubFM

MIX, një program interaktiv i cili i referohet dëgjuesit. Për tri orë Agnesa në Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz, e shumë gëra tjera.Erëza Hoti ka studiuar në programin Media dhe Komunkim, ndërsa tash e 5 vite është pjesë e radios dhe televizonit.

Radio për Erzën nuk është vetëm profesion, tashmë është bërë edhe pasion për të. Ajo e pëlqen muzikën, artin, kulturën dhe filmin.
Erëza është pjesë e Radio Club FM në Kosovë, si prezantuese në emisionin Music BOX dhe mund ta dëgjoni cdo ditë nga 10:00 deri në orën 13:00. @erezahoti

Rate it

Radio Host

0%