play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

GAZETARE/PREZANTUESE

XHEJLANE KAÇIU

Background

Xhejlane Kaçiu pas përfundimit të studimeve në fakultetin e Filologjisë, në degën Gjuhë dhe Letërsi Shqipe, punoi për dy vite si gazetare dhe moderatore në radio.

Disa vite ka punuar në medie të shkruara. Është autore e mbi 200 artikujve nga politika, ekonomia e sociale. Ka realizuar edhe video intervista.

Xhenit i pëlqen leximi, muzika dhe ecja në natyrë.

Xheni, është pjesë e Club FM në Kosovë, si gazetare/prezantuese e lajmeve, për të sjellë çdo orë tek dëgjuesit informacionet e fundit.

Rate it

Gazetare

0%