play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

DJ / Audio Editues

Bledi Tola

Background

Programi

WEEKEND

MUZIKË E ZGJEDHUR

Muzika më e fundit, dance, latin, house, etj. tendencë e ambienteve më të frekuentuara publike bar, club, kafe, parapërgatitje për njerëzit qe dalin për jetë nate, por edhe një ‘party’ në ambiente shtëpie. Nga Dj BlediBledi Tola me radio dhe television merret që nga viti 1999. Ka punuar në postproduksion, teknik transmetimi.
Bledi ka qenë pjesë e ekipës që kanë punuar në dublimin e parë në gjuhën shqipe.
Aktualisht është pjesë e Club Fm në Kosovë si audio editor dhe Dj.

Rate it

Dj

0%