play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

WEEKEND

MUZIKË E ZGJEDHUR

Background
share close
E Premte 21:00 05:00
E Shtunë 21:00 05:00

Muzika më e fundit, dance, latin, house, etj.

tendencë e ambienteve më të frekuentuara publike bar, club, kafe, parapërgatitje për njerëzit qe dalin për jetë nate, por edhe një ‘party’ në ambiente shtëpie.

Nga Dj Bledi


WEEKEND crew


Dj

Bledi Tola

Bledi Tola me radio dhe television merret që nga viti 1999. Ka punuar në postproduksion, teknik transmetimi.
Rate it
0%