play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Agnesa Sejdiu

Background

Programi

MIX

MIX ne ClubFM

MIX, një program interaktiv i cili i referohet dëgjuesit. Për tri orë Agnesa në Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz, e shumë gëra tjera.Agnesa Sejdiu ka përfunduar studimet për Gazetari në Universitetin e Prishtinës ndërsa vetëm pak pas përfundimit të studimeve ka filluar punën në radio si moderatore.

Dashuria për radion e ka ndjekur qysh nga fëmijëria andaj ajo thotë se është e lumtur që ka fatin të jetojë ëndrrën e saj.

Agnesa në Club FM i shoqëron dëgjuesit nga ora 18:00 deri në 21:00 me emisionin MIX.

Rate it

Radio Host

0%