play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Taulant Qenaj

Background

Programi

MAKINË ME 2 TIMONË

Taulant Qenaj & Vjosa Abazi

Në dukje është si makinat e tjera, po ka vërtetë dy timonë, pra dy shoferë që e ngasin, madje të dy njëkohësisht…Taulanti dhe Vjosa me batutat, ironinë dhe cinizmin e tyre “beninj” heqin monotoninë e orëve të pasdites kryesisht dëgjuesve që kthehen nga puna. Programi është tërësisht ndërveprues, dëgjuesit kanë prioritet absolut.Taulanti dhe Vjosa kthehen më energjikë se kurrë 🌞për t'ju shoqëruar gjatë pasditeve tuaja nga e hëna në të premte 15:00-18:00 […]Taulant Qenaj ka përfunduar studimet në Gazetari dhe Komunikim Masiv. Si gazetar në Kosovë punon që nga viti 2010.
Ka qenë pjesë e televizionit kombëtar KTV – Kohavision. Pastaj për pesë vjet ka punuar si Social Media Producer dhe gazetar në Radio Evropa e Lirë dhe së fundi edhe në Gazetën Nacionale.
Taulanti tani është pjesë e Club Fm, si moderator i emisionit “Makinë me Dy Timonë”.

Rate it

Radio HostSpiker

0%