play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Gent Rashiti

Background

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojërat telefonike.“Klubi i mëngjesit” bëhet shoqëruesi gazmor i çdo mëngjesi për dëgjuesit, brenda dhe jashtë Kosovës.Nga Genta, Genti dhe Liridona   Gent Rashiti vjen në ClubFMKosova pjese e emisionit “Klubi i Mëngjesit”. Genti ka studiuar për gazetari në Fakultetin Filologjik të Prishtinës, ndërkaq e ka zhvilluar këtë profesion për 5 vite në Radio Televizionin e Kosovës.

Gjithashtu ka punuar si producent i emisioneve argëtuese në televizione tjera dhe punon si skenarist në një video agency në Prishtinë.

Genti thotë që radio nuk ka qenë dashuria e tij më e madhe, por po bëhet.

Çdo ditë nga ora 07 deri në orën 10, mund ta dëgjoni Gentin në Klubin e Mëngjesit në ClubFMKosova në frekuencën 101.7

Rate it

Audio ProductionSpiker

0%