play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Radio Host / Marketing

GENTIANË MORINA

Background

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

Genta, Genti dhe Liridona

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojërat telefonike.“Klubi i mëngjesit” bëhet shoqëruesi gazmor i çdo mëngjesi për dëgjuesit, brenda dhe jashtë Kosovës.Nga Genta, Genti dhe Liridona   Gentianë Morina qysh prej fëmijërisë e ka pëlqyer artin dhe mediat. Ka studiuar në Universitetin e Prishtinës në programi bachelor, dega Gazetari dhe në programin master, drejtimi Marrëdhënie me Publikun.

Prej 7 vitesh është pjesë e mediave si gazetare, autore dhe prezantuese në radio, voice over, copyëriter, po ashtu ka punuar edhe në PR dhe marketing.

Muzika, filmi, poezia dhe aktrimi dhe aktivitetet në natyrë, janë pasionet e Gentës, të cilat i ndanë edhe me audiencën në emisionet e saj.

Radio është dashuria e parë për të, ku vazhdon të japë kontributin e saj edhe sot.

Genta aktualisht është pjesë e Radio Club Fm në Kosovë, si Drejtor Artistik dhe Drejtor Marketingu. Po ashtu është moderatore në emisionin “Klubi i Mëngjesit”.

Rate it

Radio Host

0%