play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Radio Host

Florina Latifi

Background

Programi

MIX

MIX ne ClubFM

MIX, një program interaktiv i cili i referohet dëgjuesit. Per tri ore Florina Latifi ne Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etjFlorina Latifi ka studiuar në Universitetin e Gjilanit, në degën e Edukimit. Tani është duke i vazhduar studimet në degën “Komunikim Masiv”.

Përtej kësaj, dëshira dhe pasioni për mediat nuk i ka munguar asnjëherë.

Për rreth 6 vite, është pjesë e mediave në Kosovë, ku ka punuar si gazetare dhe moderatore.

Pasioni i saj dhe njohuritë rreth sportit, kanë bërë që Florina një pjesë të karrierës të jetë pjesë e sportit në RTK.

Përveç gazetarisë, Florina është edhe imazh brend i disa kompanive përmes reklamave, si dhe ka moderuar dhe vazhdon të moderojë evende të ndryshme.

Ajo ka pasion të veçantë për muzikën, filmin dhe sportin. Ështëq tifoze e Realit të Madridit, por edhe Kombëtares së Kosovës.

Aktualisht, Florina në Club FM udhëheq emisionin “Mix”, i cili transmetohet çdo ditë, nga e hëna deri të premten, nga ora 18:00, deri në orën 21:00.

Rate it

Radio Host

0%