play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

RIKOSHET

Nga Florjan Binaj, Eglein Laknori dhe Indrit Topi

Background
share close
E Mërkurë 12:00 15:00
E Diel 21:00 00:00

Një emision plot humor e satirë. Për 180 minuta trajtohet me batuta, tema nga më të ndryshmet. Prezantuesit ngrenë probleme të shoqërisë shqiptare, edhe nepermjet personazheve që ftohen në telefon (personazhe të interpretuara nga Florian Binaj) i “analizojne” dhe i trajtojnë gjithnjë me një humor “therës”. Emisioni është interaktiv, ku për temën ftohen dëgjuesit të shkruajnë SMS dhe herë pas here me anë të linjës telefonike prezantuesit komunikojnë me dëgjues të përzgjedhur më parë.

 

Nga Florian Binaj, Indri Topi, Eglein Laknori

KY PROGRAM MUNDESOHET nga

Rate it
0%