play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

MIX

MIX ne ClubFM

Background
share close
E Hënë 18:00 21:00
E Martë 18:00 21:00
E Mërkurë 18:00 21:00
E Enjte 18:00 21:00
E Premte 18:00 21:00

MIX, një program interaktiv i cili i referohet dëgjuesit.

Për tri orë Agnesa në Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz, e shumë gëra tjera.


Rate it
0%